Mucha z IT - mugaska
custom shoes, custom vans, custom converse, custom jean jacket, re-love, customs, acrylic paintings on wood
886
post-template-default,single,single-post,postid-886,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-3.0.1,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,woolentor_current_theme_bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode_disabled_responsive_button_padding_change,columns-4,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,elementor-page-8959,woolentor-empty-cart,elementor-default,elementor-kit-5601

Mucha z IT

Mucha naprawdę pracuje w IT. Gdy odchodziłam z pracy, kolega poprosił o rysunek. Ponieważ nazywamy go Mucha, sprawa była prosta 🙂Wreszcie miałam okazję użyć flamastrów, które dostałam w prezencie pożegnalnym. Flamastrami Copic zainteresowałam się po obejrzeniu całkiem sporej ilości tutoriali na youtube w kanale DrawWithJazza. Oglądam Jazze od ponad roku i jestem pod wrażeniem czego potrafi dokonać ten zdolny i bardzo zabawny samouk.

Zainspirowana podpowiedziami Jazzy na temat studium postaci, postanowiłam podejść do muchy w miarę możliwości profesjonalnie i narysować ją z każdej możliwej strony. Ostatecznie zdecydowałam się też na krótki komiks.

 

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Tags:
, , ,


0