Szkoła SVS i podrasowany bóbr

Od jakiegoś czasu coraz częściej oglądam tutoriale Will Terry, który jest uznanym ilustratorem książek dla dzieci w USA. Natknęłam się na jego kanał przypadkiem i bardzo spodobał mi się sposób w jaki operuje światłem i kolorem. W każdym tutorialu nawiązuje do swojej szkoły on-line SVS Learn i forum artystów SVS.

W końcu i na mnie zadziałała ta reklama i zapisałam się do SVS. Natomiast włączenie do forum zajęło mi chwilę dłużej i było to bardzo nieśmiałe wejście w grono osób, z których wiele reprezentuje bardzo zaawansowany poziom.

Forum SVS okazało się być strzałem w 10-tke. Zostałam bardzo miło przyjęta i dostałam dużo wsparcia i bardzo cennej konstruktywnej krytyki.

Jednym z lepszych momentów na forum było włączenie się do krytyki Jake Parker. Jest on jednym z trzech założycieli szkoły SVS i niesamowitym artystą w wielu dziedzinach w tym w animacji. Między innymi brał udział w pracach nad Epoką Lodowcową, Epic oraz Rio. Ten właśnie utalentowany facet pomógł mi w podrasowaniu bobra 🙂 Zobaczcie sami jego komentarze.

A poniższe bobry to już moja robota po zastosowaniu wskazówek od Jake Parker. Wydaje mi się, że przyzwoicie odrobiłam tą pracę domową 😉

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Shopping Cart
Scroll to Top